Účasť voličov
56,25 %
598 z 1 063 zapísaných
Ako sa to počíta?
Podiel voličov, ktorí sa zúčastnili, zo všetkých zapísaných v zoznamoch voličov. Číslo Štatistického úradu.
Voľby do orgánov samosprávy obcí 2022 › Prešovský kraj › Kežmarok
Obec · Voľby do orgánov samosprávy obcí 2022. 1 volebný okrsok.
Zdroj: Štatistický úrad SR, definitívne výsledky ↗
· balík 9445f659df0b
· spracované 4. 9. 2026 · metodika
Podiel voličov, ktorí sa zúčastnili, zo všetkých zapísaných v zoznamoch voličov. Číslo Štatistického úradu.
Zvolený: Ondrej Čopjak
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Ing. Ondrej Čopjak 33 r., predseda PS | KDH, SaS | 284 | 48,79 % | zvolený |
| 4 | Emil Mišalko 63 r., obecná hliadka | SMER - SD | 167 | 28,69 % | |
| 3 | Igor Dunka 38 r., operátor výroby | Hlas - sociálna demokracia | 71 | 12,19 % | |
| 1 | Ivana Adamjaková 34 r., živnostníčka | SME RODINA | 32 | 5,49 % | |
| 5 | Bc. Monika Pivovarová 39 r., majiteľka prevádzky - predavačka | NEKA | 28 | 4,81 % |
volí sa 9 poslancov
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 33 | Zuzana Vojčeková 45 r., doručovateľka | KDH | 184 | 5,65 % | zvolený |
| 12 | Agnesa Kryštofová 53 r., nezamestnaná | SMER - SD | 166 | 5,10 % | zvolený |
| 6 | Mgr. Peter Feňák 40 r., učiteľ | KDH | 160 | 4,91 % | zvolený |
| 1 | Ján Andruška 41 r., pracovník v lesníctve | SaS | 156 | 4,79 % | zvolený |
| 31 | Jozef Tomeček 52 r., SZČO - kovoobrábanie | KDH | 155 | 4,76 % | zvolený |
| 2 | Pavol Červeňák 31 r., zásobovač | SaS | 154 | 4,73 % | zvolený |
| 32 | Mgr. Mária Tomečková 55 r., referent ver. správy | KDH | 154 | 4,73 % | zvolený |
| 3 | Adam Dunka 42 r., robotník | SMER - SD | 146 | 4,48 % | zvolený |
| 30 | Helena Stašová 59 r., účtovníčka | SaS | 144 | 4,42 % | zvolený |
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 33 | Zuzana Vojčeková 45 r., doručovateľka | KDH | 184 | 5,65 % | zvolený |
| 12 | Agnesa Kryštofová 53 r., nezamestnaná | SMER - SD | 166 | 5,10 % | zvolený |
| 6 | Mgr. Peter Feňák 40 r., učiteľ | KDH | 160 | 4,91 % | zvolený |
| 1 | Ján Andruška 41 r., pracovník v lesníctve | SaS | 156 | 4,79 % | zvolený |
| 31 | Jozef Tomeček 52 r., SZČO - kovoobrábanie | KDH | 155 | 4,76 % | zvolený |
| 2 | Pavol Červeňák 31 r., zásobovač | SaS | 154 | 4,73 % | zvolený |
| 32 | Mgr. Mária Tomečková 55 r., referent ver. správy | KDH | 154 | 4,73 % | zvolený |
| 3 | Adam Dunka 42 r., robotník | SMER - SD | 146 | 4,48 % | zvolený |
| 30 | Helena Stašová 59 r., účtovníčka | SaS | 144 | 4,42 % | zvolený |
| 14 | Gabriela Majerčáková 54 r., vedúca predajne | SME RODINA | 134 | 4,11 % | náhradník |
| 11 | Gabriela Krempaská 33 r., SZČO - kaderníčka | KDH | 131 | 4,02 % | náhradník |
| 15 | Anna Matveáková 68 r., dôchodkyňa | KDH | 123 | 3,78 % | náhradník |
| 16 | Dušan Mišalko 53 r., SZČO v lesníctve | KDH | 110 | 3,38 % | náhradník |
| 13 | Martin Lakatoš 41 r., pokrývač striech | SaS | 98 | 3,01 % | náhradník |
| 23 | Marek Mišalko 41 r., robotník | Hlas - sociálna demokracia | 98 | 3,01 % | náhradník |
| 8 | Ivan Horváth 46 r., robotník | Hlas - sociálna demokracia | 94 | 2,88 % | náhradník |
| 20 | Gustáv Mišalko 66 r., dôchodca | SaS | 86 | 2,64 % | náhradník |
| 26 | Roman Mišalko 46 r., predavač | SMER - SD | 85 | 2,61 % | náhradník |
| 28 | Renáta Mišalková 48 r., nezamestnaná | SMER - SD | 84 | 2,58 % | náhradník |
| 9 | Maroš Kačica 36 r., operátor výroby | Hlas - sociálna demokracia | 78 | 2,39 % | náhradník |
| 22 | Jozef Mišalko 38 r., operátor | SMER - SD | 75 | 2,30 % | náhradník |
| 19 | Gejza Mišalko 40 r., operátor výroby | Hlas - sociálna demokracia | 72 | 2,21 % | náhradník |
| 4 | Miroslav Dunka 56 r., murár | SaS | 71 | 2,18 % | náhradník |
| 5 | Peter Dunka 42 r., majster | SaS | 67 | 2,05 % | náhradník |
| 10 | Stanislav Kačica 39 r., SZČO | SaS | 60 | 1,84 % | náhradník |
| 24 | Oliver Mišalko 51 r., robotník | Hlas - sociálna demokracia | 59 | 1,81 % | náhradník |
| 25 | Peter Mišalko 45 r., robotník | Hlas - sociálna demokracia | 55 | 1,69 % | náhradník |
| 27 | Viliam Mišalko 41 r., SZČO v lesníctve | SaS | 51 | 1,56 % | náhradník |
| 17 | František Mišalko 55 r., opatrovateľ | KDH | 50 | 1,53 % | náhradník |
| 21 | Jozef Mišalko 42 r., operátor výroby | KDH | 46 | 1,41 % | náhradník |
| 18 | František Mišalko 31 r., robotník | Hlas - sociálna demokracia | 41 | 1,26 % | náhradník |
| 7 | Patrik Gábor 26 r., nezamestnaný | Hlas - sociálna demokracia | 34 | 1,04 % | náhradník |
| 29 | Pavol Roman 38 r., operátor výroby | Hlas - sociálna demokracia | 32 | 0,98 % | náhradník |