Účasť voličov
65,27 %
297 z 455 zapísaných
Ako sa to počíta?
Podiel voličov, ktorí sa zúčastnili, zo všetkých zapísaných v zoznamoch voličov. Číslo Štatistického úradu.
Voľby do orgánov samosprávy obcí 2022 › Košický kraj › Michalovce
Obec · Voľby do orgánov samosprávy obcí 2022. 1 volebný okrsok.
Zdroj: Štatistický úrad SR, definitívne výsledky ↗
· balík 9445f659df0b
· spracované 4. 9. 2026 · metodika
Podiel voličov, ktorí sa zúčastnili, zo všetkých zapísaných v zoznamoch voličov. Číslo Štatistického úradu.
Zvolený: Ján Kendereš
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Ján Kendereš 39 r., projektový manažér | NEKA | 135 | 47,03 % | zvolený |
| 7 | Bc. Filip Maxim 42 r., vedúci skupiny dozornej a strážnej služby | NEKA | 53 | 18,46 % | |
| 8 | Mgr. Diana Vejgeši 38 r., terénna sociálna pracovníčka | OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA | 49 | 17,07 % | |
| 1 | Miroslav Babuka 42 r., samostane zárobkovo činná osoba | SME RODINA | 24 | 8,36 % | |
| 5 | Alžbeta Kasincová 25 r., nezamestnaná | NK/NEKA | 18 | 6,27 % | |
| 2 | Ing. Denis Demský 35 r., ekonóm | SMER - SD, Hlas - sociálna demokracia | 8 | 2,78 % | |
| 3 | Silvia Hospodárová 44 r., nezamestnaná | Socialisti.sk | 0 | 0,00 % | vzdal sa / odvolaný |
| 4 | Mgr. Igor Ivančík 48 r., inštrumentár špecialista | KDH | 0 | 0,00 % | vzdal sa / odvolaný |
volí sa 7 poslancov
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | Ing. Peter Jankovič 39 r., inšpektor práce | SNS | 111 | 7,28 % | zvolený |
| 2 | Miroslav Babuka 42 r., samostatne zárobkovo činná osoba | SME RODINA | 91 | 5,97 % | zvolený |
| 20 | Marek Lugoš 27 r., technik | SNS | 90 | 5,90 % | zvolený |
| 4 | Tomáš Baláž 35 r., vodič | SMER - SD, Hlas - sociálna demokracia | 89 | 5,84 % | zvolený |
| 22 | Eva Maľarová 48 r., riaditeľka materskej školy | SNS | 89 | 5,84 % | zvolený |
| 13 | Mgr. Jakub Hura 26 r., výrobný pracovník | KDH | 84 | 5,51 % | zvolený |
| 23 | Mgr. Petra Podžubanová 40 r., asistentka manažéra | SNS | 82 | 5,38 % | zvolený |
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | Ing. Peter Jankovič 39 r., inšpektor práce | SNS | 111 | 7,28 % | zvolený |
| 2 | Miroslav Babuka 42 r., samostatne zárobkovo činná osoba | SME RODINA | 91 | 5,97 % | zvolený |
| 20 | Marek Lugoš 27 r., technik | SNS | 90 | 5,90 % | zvolený |
| 4 | Tomáš Baláž 35 r., vodič | SMER - SD, Hlas - sociálna demokracia | 89 | 5,84 % | zvolený |
| 22 | Eva Maľarová 48 r., riaditeľka materskej školy | SNS | 89 | 5,84 % | zvolený |
| 13 | Mgr. Jakub Hura 26 r., výrobný pracovník | KDH | 84 | 5,51 % | zvolený |
| 23 | Mgr. Petra Podžubanová 40 r., asistentka manažéra | SNS | 82 | 5,38 % | zvolený |
| 16 | Martina Ivančíková 46 r., odborná referentka | KDH | 79 | 5,18 % | náhradník |
| 9 | Dušan Fedor 57 r., automechanik | DOBRÁ VOĽBA a Umiernení | 77 | 5,05 % | náhradník |
| 24 | Dana Sinčáková 52 r., operátorka výroby | KDH | 70 | 4,59 % | náhradník |
| 1 | Jozef Babinec 58 r., vrátnik | Socialisti.sk | 58 | 3,80 % | náhradník |
| 25 | Robert Šürü 42 r., opatrovateľ | SNS | 54 | 3,54 % | náhradník |
| 14 | Ján Hura 58 r., strážnik | KDH | 53 | 3,47 % | náhradník |
| 27 | Mgr. Diana Vejgeši 38 r., terénna sociálna pracovníčka | OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA | 48 | 3,15 % | náhradník |
| 3 | Miloš Bajger 47 r., živnostník | SME RODINA | 47 | 3,08 % | náhradník |
| 10 | Stanislav Gujda 45 r., nezamestnaný | NK/NEKA | 46 | 3,02 % | náhradník |
| 8 | Pavol Demeter 44 r., nezamestnaný | SIM | 43 | 2,82 % | náhradník |
| 12 | Renáta Gujdová 39 r., nezamestnaná | NK/NEKA | 36 | 2,36 % | náhradník |
| 11 | Adriana Gujdová 34 r., nezamestnaná | OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA | 35 | 2,29 % | náhradník |
| 18 | Stanislav Joni 40 r., nezamestnaný | KDH | 33 | 2,16 % | náhradník |
| 26 | Mário Tatár 41 r., živnostník | OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA | 33 | 2,16 % | náhradník |
| 6 | Pavol Bano 39 r., nezamestnaný | OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA | 31 | 2,03 % | náhradník |
| 15 | Marcel Chromý 30 r., nezamestnaný | SME RODINA | 31 | 2,03 % | náhradník |
| 7 | Eva Banomová 51 r., dôchodkyňa | SIM | 28 | 1,83 % | náhradník |
| 28 | Lucia Weiserová 39 r., študentka | OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA | 28 | 1,83 % | náhradník |
| 19 | Martin Kasinec 23 r., nezamestnaný | ŠANCA | 21 | 1,37 % | náhradník |
| 21 | Bc. Zlatuše Lukáč 52 r., pedagogická asistentka | SNS | 21 | 1,37 % | náhradník |
| 5 | Lenka Balogová 34 r., operátorka | NK/NEKA | 15 | 0,98 % | náhradník |