Účasť voličov
68,78 %
716 z 1 041 zapísaných
Ako sa to počíta?
Podiel voličov, ktorí sa zúčastnili, zo všetkých zapísaných v zoznamoch voličov. Číslo Štatistického úradu.
Voľby do orgánov samosprávy obcí 2022 › Trenčiansky kraj › Prievidza
Obec · Voľby do orgánov samosprávy obcí 2022. 1 volebný okrsok.
Zdroj: Štatistický úrad SR, definitívne výsledky ↗
· balík 9445f659df0b
· spracované 4. 9. 2026 · metodika
Podiel voličov, ktorí sa zúčastnili, zo všetkých zapísaných v zoznamoch voličov. Číslo Štatistického úradu.
Zvolený: Eduard Krausko
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Ing. Eduard Krausko 39 r., technický výrobný inžinier | NEKA | 321 | 45,27 % | zvolený |
| 1 | Mgr. Ľudovít Fábry 54 r., odborný radca | DOBRÁ VOĽBA a Umiernení | 220 | 31,02 % | |
| 3 | Ing. Lucia Svitková 40 r., ekonómka obce | NEKA | 159 | 22,42 % | |
| 4 | Margita Šimorková 50 r., pedagogička | ĽS Naše Slovensko | 9 | 1,26 % |
volí sa 9 poslancov
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Ing. Eduard Krausko 39 r., technický výrobný inžinier | NEKA | 374 | 7,98 % | zvolený |
| 15 | Ing. Ladislav Mikuš 51 r., technicko-hospodársky zamestnanec | NEKA | 315 | 6,72 % | zvolený |
| 14 | Bc. Jana Krausková 53 r., živnostníčka | SMER - SD | 266 | 5,68 % | zvolený |
| 4 | Bc. Juraj Čertík 41 r., štátny zamestnanec | NEKA | 256 | 5,46 % | zvolený |
| 2 | Mária Beláňová 41 r., referentka | NEKA | 235 | 5,01 % | zvolený |
| 12 | Mgr. Ján Krausko 35 r., vedúci certifikačného orgánu | NEKA | 224 | 4,78 % | zvolený |
| 5 | Ing. Jozef Dámer 61 r., majster odborného výcviku | KDH | 218 | 4,65 % | zvolený |
| 18 | MUDr., MPH Radoslav Strapko 51 r., lekár | NEKA | 216 | 4,61 % | zvolený |
| 8 | Mgr. Ivan Kadlečík 56 r., riaditeľ školy | SaS | 213 | 4,54 % | zvolený |
| Č. | Kandidát | Politický subjekt | Hlasy | Podiel | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Ing. Eduard Krausko 39 r., technický výrobný inžinier | NEKA | 374 | 7,98 % | zvolený |
| 15 | Ing. Ladislav Mikuš 51 r., technicko-hospodársky zamestnanec | NEKA | 315 | 6,72 % | zvolený |
| 14 | Bc. Jana Krausková 53 r., živnostníčka | SMER - SD | 266 | 5,68 % | zvolený |
| 4 | Bc. Juraj Čertík 41 r., štátny zamestnanec | NEKA | 256 | 5,46 % | zvolený |
| 2 | Mária Beláňová 41 r., referentka | NEKA | 235 | 5,01 % | zvolený |
| 12 | Mgr. Ján Krausko 35 r., vedúci certifikačného orgánu | NEKA | 224 | 4,78 % | zvolený |
| 5 | Ing. Jozef Dámer 61 r., majster odborného výcviku | KDH | 218 | 4,65 % | zvolený |
| 18 | MUDr., MPH Radoslav Strapko 51 r., lekár | NEKA | 216 | 4,61 % | zvolený |
| 8 | Mgr. Ivan Kadlečík 56 r., riaditeľ školy | SaS | 213 | 4,54 % | zvolený |
| 10 | Oľga Kováčová 65 r., dôchodkyňa | Hlas - sociálna demokracia | 205 | 4,37 % | náhradník |
| 19 | Daniel Svitok 23 r., študent | NEKA | 195 | 4,16 % | náhradník |
| 16 | Marek Mjartan 36 r., pekár | NEKA | 189 | 4,03 % | náhradník |
| 17 | PhDr. Štefan Mjartan 68 r., starosta | SMER - SD | 180 | 3,84 % | náhradník |
| 6 | Ing. Zuzana Dudášová 39 r., analytička kontroly kvality | Hlas - sociálna demokracia | 173 | 3,69 % | náhradník |
| 3 | Michal Benko 35 r., operátor-mechanik | SMER - SD | 172 | 3,67 % | náhradník |
| 9 | Mgr. Katarína Koryťáková 44 r., účtovníčka | SMER - SD | 169 | 3,60 % | náhradník |
| 21 | Juraj Svitok 38 r., živnostník | NEKA | 156 | 3,33 % | náhradník |
| 7 | Tomáš Ďurta 35 r., živnostník | SMER - SD | 146 | 3,11 % | náhradník |
| 22 | Šimon Svitok 73 r., dôchodca | Hlas - sociálna demokracia | 146 | 3,11 % | náhradník |
| 23 | Miroslav Šemelák 45 r., SZČO | NEKA | 139 | 2,96 % | náhradník |
| 20 | Igor Svitok 43 r., živnostník | SMER - SD | 117 | 2,49 % | náhradník |
| 26 | Dušan Weiss 64 r., dôchodca | SMER - SD | 106 | 2,26 % | náhradník |
| 1 | Mgr. Vladimír Bálint 64 r., učiteľ | SaS | 88 | 1,87 % | náhradník |
| 13 | Július Krausko 59 r., štátny zamestnanec | SaS | 82 | 1,75 % | náhradník |
| 25 | Marek Štancel 39 r., strojník | NEKA | 81 | 1,72 % | náhradník |
| 24 | Margita Šimorková 50 r., pedagogička | ĽS Naše Slovensko | 22 | 0,46 % | náhradník |